15.08
czwartek
Ełk
I
16.08
piątek
Ełk
II
17.08
sobota
Stare Juchy
III
18.08
niedziela
Prostki
IV
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Północy

2019-08-15 - Ełk

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamczak Jarosław MM4 Komorniki MTB Team ½Pro
1962 Adamus Jarosław MM5 ½Pro
9 Baczewski Jerzy FM4
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
1416 Barczak Wojciech Pro
1843 Blokowska Beata AKJ KWIDZYN Hobby
Boszko Bartosz Pro
1044 Buczyński Przemysław FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
Bujnowski Grzegorz FM3
934 Chęć Joanna FK2 Fit
1091 Cyckiewicz Robert MM4 Bike Fun Legionowo ½Pro
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
1617 Dąbrowski Marcin FM2 Polmo Łomianki
1889 Dłużniewski Marcel FMJ UKS Cykliści RYPIN Fit
5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawski Klub Kolarski Hobby
86 Falkowski Arkadiusz FM3 SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
794 Furtak Sławomir FM2 Bike Fun Legionowo
Ginalski Łukasz FM2 Polmo Łomianki
116 Golub Dariusz FM5 MTB TEAM EŁK
52 Goździński Paweł FM7 Lesz`Go! Rogów Masters
Górnicki Michał MM2 Bike Fun Legionowo ½Pro
21 Grabowski Paweł FM3 MCP Bike Team
58 Grudziński Tomasz FM6
1 Halwa Pawel FM4
Hyzopska Żaneta FK2 Moto Diablo Team Fit
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
1092 Jankowski Robert MM3 Bike Fun Legionowo ½Pro
420 Kałużny Sylwester FM2 Łagiewnicka Wataha
871 Kamiński Radosław MM3 T4B team ½Pro
1160 Kamiński Witold MM5 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` ½Pro
169 Kamola Jerzy FM7 Fit
Kania Wiesław MM5 Mitsubishi Materials MTB Team ½Pro
Karpiński Łukasz MM2 ½Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
1216 Kompa Tomasz MM3 Dell Team ½Pro
46 Kosiński Włodzimierz FM3
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4
1297 Kuśmierski Paweł MM2 ½Pro
752 Leciejewski Mateusz MM2 Alltop STAG Team ½Pro
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
1940 Maniecki Tomasz FM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
Marczak Daria FK2 DSV TEAM Fit
Matelski Rafał MM3 Mitsubishi Materials MTB Team ½Pro
Morawski Michał MM2 IBOX Mała Liga Cycling Team ½Pro
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
1340 Niemczyk Rafał MM3 Polski Klub MTB ½Pro
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela FK1 Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
Ostoja-Chyżyński Aleksander FM2 Circle K Cycling Team
2 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
Pitner Łukasz MM2 ½Pro
1200 Pociask Adam FM4 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ Fit
404 Pociask Maciej FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
74 Poluchowicz Artur FM4 Hurtap
723 Przyłuski Karol FM2 AKJ KWIDZYN
Raszewski Robert FM3 RMR Bike Team
5014 Rogozińska Kalina FK1
5013 Rogoziński Michał FMJ
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
5399 Sanni Faris FMJ
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
899 Sidorowicz Dawid MM3 Bike Fun Legionowo ½Pro
Skowronek Marcin MM3 PLUS SCOTT MTB TEAM ½Pro
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
Spodek Maciej MM2 LENOVO ½Pro
Szturnoga Sylwester FM4 NIEWIADÓW BORO
Uchal Rafał MM2 Bike Fun Legionowo ½Pro
Węgorz Grzegorz FM3 2 koła Fit
83 Wichrowski Maciej FM2
Włoszycka Magdalena FK4 Polski Klub MTB Fit
1780 Woźnica Małgorzata FK4 ABC Data Bike Team Fit
1779 Woźnica Mariusz FM4 ABC Data Bike Team Fit
Wysocki Marcin MM3 ABSOLUTE BIKES TEAM ½Pro
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group
87 Zaród Łukasz FM3 GO Sport Scrapper Team
90 Zielkowski Marcin FM2
Ziorkiewicz Blazej FMJ Fit
Zuchowicz Sebastian FM2 Moto Diablo Team Fit
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Guzik Grzegorz FM3
Jeziorski Radosław FM4
Trawicka Emilia FK1
żebrowski Krzysztof FM1 MTB Suwałki