Zaloguj się
Serwis rowerowy AJ'S i Rowerowe SPA Fenwick's

Dzięki współpracy z AJ'S możemy obiecać, że Wasze rowery podczas Gwiazdy Północy będą dopieszczone jak nigdy. Po każdym etapie czekać będzie na nie serwis oraz możliwość skorzystania ze... spa.

Serwis rowerowy AJ'S i Rowerowe SPA Fenwick's – przydatne informacje.

AJ’S ANDRZEJ HONCZAR - wyłączny dystrybutor preparatów rowerowych marki FENWICK’S na Europe Wschodnią, inicjator ROWEROWEGO SPA FENWICK’S oraz oficjalne wsparcie techniczne największych maratonów MTB pojawi się na Gwieździe Północy 2018 z pełnym zapleczem części zamiennych, dokonując niezbędnych akcji serwisowych, zapoznając z preparatami rowerowymi FENWICK'S, prezentując niezwykle prosty, nieinwazyjny i skuteczny sposób czyszczenia napędu rowerowego przy zastosowaniu pianki czyszczącej i odtłuszczacza FENWICK'S.

Serwis AJ'S

Główna baza serwisowa zlokalizowana będzie w Ełku, na Campingu MOSiR przy ul. Parkowej 9 – szukaj zielonego namiotu Fenwick's. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez 24 godziny na dobę - od soboty 11 sierpnia od godz. 15:00 (otwarcie biura zawodów) do ostatniego dnia Gwiazdy Północy, czyli 15 sierpnia.

Z mobilnego serwisu „last minute”, w przypadku niespodziewanych awarii, konieczności diagnostyki i dokonania podstawowych regulacji (biegi, hamulce, ciśnienie w oponach i amortyzatorach) można będzie skorzystać na miejscu startu etapów Gwiazdy Północy w Sypitkach, Prostkach i Starych Juchach od godz. 9:00.

Wszelkie problemy techniczne powstałe podczas wyścigu (pogięte haki przerzutek, rozregulowane biegi, spadające łańcuchy, niepoprawnie ustawione hamulce tarczowe, rozcentrowane koła, wyłamane szprychy i przysłowiowe „gumy”) rozwiązujemy w głównej bazie serwisowej – mawiają, że dla AJ'S nie ma sytuacji bez wyjścia. Pracujemy dla Was nocą, abyście mogli naprawione rumaki odebrać nad ranem w idealnej gotowości do kolejnego etapu. Odbiór rowerów w głównej bazie AJ'S, czyli w Ełku.

Za sprawą wsparcia ze strony naszych partnerów jesteśmy w stanie naprawić niemal wszystkie usterki. Płynność zmiany biegów i skuteczność hamowania zapewnią linki, pancerze i klocki hamulcowe FIBRAX, niezawodność toczenia płyn uszczelniający STAN'S NoTubes, wypełniający kultowe japońskie opony IRC. Problemy z rowerowym ułożyskowaniem rozwiążą suporty i stery firmy TOKEN, zniszczone haki przerzutek zastąpimy zamiennikami MARWI. Wadliwe łańcuchy zamienimy na nowe KMC. Naturalnym dodatkiem będzie oczywiście pełna gama części zamiennych SHIMANO i SRAM. Wszystkie powyżej wymienione działania są możliwe, dzięki harmonijnej współpracy i wsparciu ze strony: XTRaBike Shimano Service Center, Harfa Harryson Henryk Charucki, Probike, Lemonbike.eu, Token Polska.

Rowerowe SPA Fenwick's

Można śmiało stwierdzić, że zjazd do niskociśnieniowych myjek rowerowych po ukończonym etapie to warunek pomyślnego ukończenia kolejnego dnia Gwiazdy Północy. A wszystko kręci się wokół napędu rowerowego, w którego przygotowaniu jesteśmy megaspecami i o tym dzisiaj nie trzeba przekonywać już przecież nikogo. Zapraszamy do skorzystania ze stacji czyszczących, gdzie w zielonych koszykach Fenwick' s znajdziecie: płyn do czyszczenia roweru, niskociśnieniowe pistolety wodne i obowiązkowe już dzisiaj przepływowe szczotki Fenwick's do czyszczenia roweru. Na tych najbardziej zmęczonych, a może raczej wymagających kolarzy czekają pakiety rowerowego SPA Fenwick's, oferujące pełne przygotowanie napędu do startu przez wszystkie cztery dni ścigania (czyszczenie, regulacja i smarowanie) - za jedyne 190 zł.

Myjki rozstawione będą przy głównej bazie serwisowej (Camping MOSiR, Ełk, ul. Parkowa 9) oraz na mecie każdego z etapów. Zajrzyjcie tam obowiązkowo, a jeśli nie widzieliście jeszcze Pianki Fenwick's w akcji, skorzystajcie z bezpłatnej prezentacji - bo naprawdę warto!

A na koniec meganiespodzianka promująca bezpieczną pielęgnację rowerów dla wszystkich miłośników marki Fenwick's, orbitujących wokół Gwiazdy Pólnocy 2018. Zestaw promocyjny preparatów rowerowych Fenwick's. Jeśli przekonaliście się do Szczotki przepływowej Fenwick's oraz Płynu do czyszczenia roweru, i zdecydujecie się na zakup Szczotki Flow i Rowerowego koncentratu czyszczącego w trakcie mazurskiej etapówki Cezarego Zamany – otrzymacie od Aj's Fenwick's w prezencie Piankę 200ml i gąbkę do czyszczenia łańcucha. Tym sposobem w megabonusie zyskasz 11 litrów Płynu do czyszczenia roweru i sposobność przynajmniej 20-to krotnego umycia napędu rowerowego.

2018-08-10 POWRÓT

 

Mazurska migawka wideo
Podziękowania!
Gwiazda Północy 2018: kierunek Mazury!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas