Zaloguj się
Opis trasy w Prostkach: Hobby

Jakie wyzwanie czeka młodych kolarzy wybierających dystans Hobby podczas drugiego etapu Gwiazdy Północy? Przeczytajcie opis trasy.

Dystans Hobby startuje na Stadionie Leśnym w Prostkach. Po około 500 metrach trzeba skręcić w lewo i szutrową drogą wyruszyć w kierunku Bogusze. Po blisko 800 metrach kolejne dwa skręty w lewo, mijając Stadion Leśny z drugiej strony. Na rozjeździe należy wybrać drogę w prawo, po czym jechać prosto duktem leśnym. Na 3. kilometrze czekają dwie górki podjazdowe, po pokonaniu których skręca się w prawo, jadąc szerokim twardym szutrem.

Bufet zlokalizowany na 3,4. kilometrze.

Na 4,1. kilometrze skręca się w prawo, jadąc wzdłuż dawnej polsko-pruskiej granicy, by po 500 metrach rozpocząć ostry zjazd na bagienne tereny. Stamtąd prosta droga do słupa granicznego, za którym następuje nawrót i skręt w lewo na drogę leśną. Na 6. kilometrze skręt w prawo, w lewo i jazda w kierunku rozjazdu.

Trzy skręty w lewo: na rozjeździe, na wysokości wjazdu na parking samochodowy i wreszcie ostatni skręt już bezpośrednio w kierunku Stadionu Leśnego w Prostkach, gdzie czeka meta.

2018-08-10 POWRÓT

 

Mazurska migawka wideo
Podziękowania!
Gwiazda Północy 2018: kierunek Mazury!
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas