Do zobaczenia w 2022

Żegnamy się z tegoroczną Gwiazdą Północy, ale wzrokiem już wypatrujemy kolejnej edycji na horyzoncie.

Z ręką na sercu mówimy: udało się. Cała czterodniowa etapówka rozgrywana w trzech różnych sceneriach Ełku, Prostek i Starych Juch przebiegła z naszym planem. Dopisała nawet pogoda, która w tym roku okazała się wyjątkowo łaskawa dla gwiezdnego peletonu.

Jednak o samym charakterze mazurskiej etapówki najsilniej przesądzają nie kwestie organizacyjne - a sportowe. Tych nie byłoby bez Was, zawodniczki i zawodnicy, którzy zaufali Cezaremu Zamanie i jego załodze. Dziękujemy, że przyjechaliście na Mazury, że poświęciliście dla Gwiazdy Północy swój urlop, wypoczynek, wakacje. Liczymy, że Wasze oczekiwania i nadzieje zostały spełnione.

Podziękowania należą się też wszystkim tym, którzy przyjechali z Wami - wspierając Was, dopingując i dbając o Wasze dobre samopoczucie. Obecność Waszych rodzin, znajomych, kibiców dodatkowo podkreśliła szczególny charakter Gwiazdy Północy.

Specjalne ukłony kierujemy do władz samorządowych Ełku, Prostek i Starych Juch. Ich życzliwość, otwartość oraz gotowość na wspieranie sportu były niezbędne do przeprowadzenia Gwiazdy Północy. Pamiętajcie proszę o ich wkładzie w organizację naszej mazurskiej etapówki i jeśli możecie, zaproście swoich znajomych do odwiedzin tych właśnie miejsc. Jak zwykle, mogliśmy liczyć na przedstawicieli Nadleśnictwa Ełk.

Dziękujemy partnerowi technicznemu AJ's Fenwick's za fachową, a przede wszystkim kompleksową obsługę serwisową. To ta ekipa sprawiła, że mogliście spokojnie ukończyć całą Gwiazdę Północy.

Zapraszamy Was za rok na mazurskie ścieżki, nad którymi kolejny raz rozbłyśnie Gwiazda Północy. Jesteśmy tego pewni.

2021-08-18 POWRÓT
Partnerzy