Zaloguj się
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Północy

2018-08-15 - Stare Juchy

Lista startowa
Numer Zawodnik Drużyna
2379 Adamus Jarosław
939 Baczewski Jerzy
1812 Barczak Wojciech
599 Bator Marek
507 Bernat Dawid MTB TEAM EŁK
2037 Bialik Jerzy New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
141 Bielewski Eryk AGRO-MIL MTB green team
1522 Bilski Artur
1980 Bogdański Marcin bajkszop.com
37 Borysiuk Agnieszka Alltop STAG Team
27 Borysiuk Tomasz Alltop STAG Team
681 Brochacki Lech MTB EŁK PROSTKI
582 Brochacki Marek MTB EŁK PROSTKI
266 Brzóska Piotr Akademia Kolarstwa Olsztyn
378 Buczel Mateusz HPE-ESKOM
2437 Bujan Michał GO SPORT AK-SPED TEAM
640 Bujnowski Grzegorz
614 Buraczewski Grzegorz MTB TEAM EŁK
574 Car Piotr MTB EŁK PROSTKI
371 Chmielewski Mateusz MTB EŁK PROSTKI
2449 Cichecki Jacek GO SPORT AK-SPED TEAM
593 Cimoszuk Ryszard Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR
1117 Cybulski Marcin Lesz`Go! Rogów Masters
589 Czopek Jarosław
613 Dadura Tomasz MTB TEAM EŁK
2387 Dąbrowski Marcin Polmo Łomianki
5026 Dembek Bartosz ABC Data Bike Team
920 Dembek Jarosław ABC Data Bike Team
556 Dmitruk Dariusz AGR Podlasie
869 Drągowski Paweł
5314 Drągowski Piotr Warszawski Klub Kolarski
905 Dwojakowski Jan MKS TRUSO ELBLĄG
74 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
1382 Dyzio Piotr SuperDrob Bike Team
275 Fabijański Dariusz IFON KolarzKlub
225 Fiedurek Mateusz ABSOLUTE BIKES TEAM
580 Fronc Szymon RAWA MTB
387 Fułek Tomasz
351 Furtak Sławomir Bike Fun Legionowo
2216 Gabrylewicz Kazimierz MTB EŁK PROSTKI
2217 Gajdziński Dariusz MTB EŁK PROSTKI
1664 Gajowiak Elżbieta
320 Gajowiak Klaudia
7 Gajowiak Mariusz
5 Gajowiak Rafał
5171 Gasek Bernard Warszawski Klub Kolarski
2334 Ginalski Łukasz Polmo Łomianki
Gliniecka Nikola SKK SOKÓŁ
364 Głogowska Małgorzata MSR Mrągowo
554 Głowacka Urszula AGR Podlasie
510 Golub Dariusz MTB TEAM EŁK
578 Gołaszewski Krzysztof MTB TEAM EŁK
1964 Gordon Piotr FIS Bikers Team
2104 Gozdecki Krzysztof WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
1312 Goździńska Agnieszka Lesz`Go! Rogów Masters
1311 Goździński Bernard Lesz`Go! Rogów Masters
2336 Goździński Kacper Lesz`Go! Rogów Junior
5334 Goździński Maciej Lesz`Go! Rogów Junior
1310 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
634 Górnicki Michał Bike Fun Legionowo
379 Górska Dominika HPE-ESKOM
2487 Grabowski Paweł MCP Bike Team
2214 Grela Wiesław MTB EŁK PROSTKI
51 Grudna Monika Alltop STAG Team
5281 Grudniewski Jacek
2152 Grudniewski Tomasz
52 Grudny Bartłomiej Alltop STAG Team
344 Grudziński Tomasz
1253 Gryn Szymon MTB EŁK PROSTKI
617 Grzegorczyk Tadeusz MTB TEAM EŁK
2219 Gutowski Kamil MTB EŁK PROSTKI
714 Guzewicz Artur HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
608 Jabłoński Kacper STREFASPORTU.PL MW INVEST
607 Jabłoński Paweł RSC BIKE RAWICZ
1998 Jaczyński Adam MCP Bike Team
1255 Jaczyński Karol
427 Jankowski Andrzej Wieliszew Heron Team
120 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
636 Jankowski Robert Bike Fun Legionowo
2397 Jedynak Jakub Lesz`Go! Rogów Masters
2402 Jedynak Katarzyna LKK Luks Sławno5
5151 Jedynak Michał Lesz`Go! Rogów Junior
2398 Jedynak Mikołaj Lesz`Go! Rogów Junior
Jeżewska Anna
Jeżewska Marta
619 Jeżewski Dariusz
5468 Jędrej Adam
5451 Joachim Natalia
526 Kalinowski Krystian AGR Podlasie
1303 Kaliszewska-Dembek Magdalena ABC Data Bike Team
595 Kaliszewski Mariusz
2337 Kamiński Krystian Zabłudów Team
58 Kamola Jerzy
626 Kania Wiesław Mitsubishi Materials MTB Team
246 Karalus Łukasz RAWA MTB
1104 Kaska Paweł Mińska Grupa Rowerowa
1199 Kaszewska Wiktoria Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
5035 Kaszewski Dawid Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
584 Kaźmierczak Dorota Cisowianka
5217 Kaźmierczak Kamil Cisowianka
2373 Kaźmierczak Maciej Cisowianka
140 Kaźmierczak Tomasz AGRO-MIL MTB green team
5417 Kaźmierowski Jan SKK SOKÓŁ
69 Kędziorek Piotr GO SPORT AK-SPED TEAM
1499 Kisicki Michał
1859 Kisiel Krzysztof Team PKO Bank Polski
1777 Klementowicz Krzysztof
1240 Koc Andrzej Lirene Bike Team
1215 Kompa Ewa Dell Team
1216 Kompa Tomasz Dell Team
5036 Kornacka Alicja Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
5037 Kornacka Katarzyna Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
575 Kosiński Włodzimierz
84 Kosko Magdalena MCP Bike Team
5274 Kośla Bartosz 7 Szprych
430 Kot Dariusz IMMOTION SPACJALISED
5305 Kowalik Natalia Alltop STAG Team
355 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
76 Koziarski Marek Lesz`Go! Rogów Masters
1530 Koźbiał Jakub
612 Krasowski Henryk MTB TEAM EŁK
393 Krause Janusz
392 Krawczyk Paulina
143 Krom Wojciech Centrum Rowerowe Olsztyn Team
269 Król Paweł
2064 Kruba Beata Cryospace Olsztyn
2065 Kruba Emil Cryospace Olsztyn
5061 Kruba Maciej Cryospace Olsztyn
1060 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
2169 Kruczek Monika
621 Krupińska-Obel Katarzyna
2235 Kruszewska Izabela VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM
2242 Kruszewski Andrzej VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM
2436 Krysik Robert GO SPORT AK-SPED TEAM
5372 Krysik Zofia Warszawski Klub Kolarski
629 Krzymowska Marta KK Cyklon Warszawa
2095 Kulesza Łukasz Retro Stork Team
1071 Kulik Ryszard PT Mazury Team Ełk
2291 Kułakowski Paweł Cisowianka
2103 Kurzynowski Jacek WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
596 Kuśmierski Paweł
1252 Lachowicz Alicja MTB EŁK PROSTKI
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
610 Leśniak Sebastian New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
633 Leśniewska Joanna Lesz`Go! Rogów Masters
635 Leśniewski Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
2506 Leśniewski Piotr Lesz`Go! Rogów Junior
366 Lewakowski Nikodem
622 Lica Krzysztof SISU-One Way Bike team
678 Łabanowski Krzysztof GO SPORT AK-SPED TEAM
2106 Majkowski Krzysztof T4B Bike Team
36 Malec Agnieszka
Malinowski Zenon MTB EŁK PROSTKI
98 Maluchnik Jarosław Lee Cougan MTB Team
5162 Maluchnik Kacper Lee Cougan MTB Team
509 Małecki Marek MTB TEAM EŁK
522 Małysz Katarzyna GO SPORT AK-SPED TEAM
5100 Małysz Maksymilian GO SPORT AK-SPED TEAM
2710 Małysz Michał GO SPORT AK-SPED TEAM
5038 Maniecki Piotr Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
327 Mantiuk Adam
638 Mantiuk Andrzej Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR
1772 Marczak Daria DSV TEAM
305 Maszkowski Robert MTB EŁK PROSTKI
627 Matelski Rafał Mitsubishi Materials MTB Team
376 Matraszek Piotr Janusze Kolarstwa Racing Team
1951 Michalak Jacek ABSOLUTE BIKES TEAM
618 Mierzejewski Andrzej
2443 Mikołajczyk Paweł GO SPORT AK-SPED TEAM
249 Milczarek Aleksander RAWA MTB
335 Miller Sebastian
1113 Mitas Jarosław Klinika Rowerów
248 Młynarczyk Adam RAWA MTB
234 Moćko Beata KAMYK Radzymin MTB TEAM
414 Mozolewski Jakub SKK Sokól
682 Mróz Marcin MTB EŁK PROSTKI
1604 Najdrowski Rafał Wheel brothers
306 Niemczyk Rafał Polski Klub MTB
2536 Niklewicz Artur HPE-ESKOM
2575 Niklewicz Damian HPE-ESKOM
2544 Niklewicz Ewa HPE-ESKOM
2576 Niklewicz Sebastian HPE-ESKOM
2208 Nocuń Anna
211 Nowak Jan LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
731 Nowociński Marcin Pasymskie Bractwo Sportowe
5408 Obel Aleksander
5420 Oleaczek Aleksander
524 Olechno Robert AGR Podlasie
2074 Olesiejuk Paweł
2540 Olszewski Sławomir MTB TEAM EŁK
877 Ołdakowski Karol
423 Orłowska Dorota Bike Fun Legionowo
597 Orłowski Dominik
367 Orzechowski Hubert TRENUJROWER.PL
5403 Osiecki Piotr Bike Team Kętrzyn
1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander Circle K Cycling Team
2017 Pałka Marek Elwing
2195 Paradowski Jacek Nowa AMA
5445 Parzych Maciej MSR Mrągowo
210 Paszczyk Katarzyna PT Mazury Team Ełk
151 Paszczyk Mariusz PT Mazury Team Ełk
323 Paszkiewicz Arkadiusz
Paszkiewicz Gustaw
1383 Pawlak Zofia SuperDrob Bike Team
1973 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
1076 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk
2257 Pieściński Jacek
573 Pilczuk Piotr MTB EŁK PROSTKI
592 Pilichowski Wojciech Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR
1908 Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team
1244 Podębski Darek Lirene Bike Team
1731 Posadzy Tomasz VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM
2854 Przyłuski Karol AKJ KWIDZYN
1102 Pytlak Adam Mińska Grupa Rowerowa
568 Rachwalski Marcin
591 Rajczyk Patrycjusz PATNET TEAM
508 Raniszewski Tomasz Pasymskie Bractwo Sportowe
570 Rapczyński Grzegorz MTB EŁK PROSTKI
2369 Rdest Łukasz
5014 Rogozińska Kalina
1686 Rogoziński Jarosław
5013 Rogoziński Michał
856 Romanowicz Krzysztof Michelin Team
1903 Roszkowski Jarosław MCP Bike Team
129 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
625 Rubczewski Krzysztof
2218 Ruciński Grzegorz
1381 Rumsicki Karol Warszawski Klub Kolarski
2341 Rutkowski Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
2340 Rutkowski Łukasz LENOVO
1045 Rutkowski Rafal
609 Sadło Przemysław New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
5319 Sadownik Aleksandra
1967 Sadowski Karol Maro Sport
624 Sadowski Krzysztof
2473 Sadowski Waldemar Zabłudów Team
365 Samul Bartosz MSR DCM Mrągowo
1806 Sawicka Aleksandra ABSOLUTE BIKES TEAM
680 Siess Mateusz T4B Bike Team
2222 Siwiński Zdzisław Polski Klub MTB
2534 Skalski Mariusz
1013 Skłodowski Kamil
357 Skowronek Marcin PLUS SCOTT MTB TEAM
615 Skutnik Sławomir MTB TEAM EŁK
2071 Słupek Paweł T4B Bike Team
8 Sobczuk Joanna Klinika Rowerów
420 Solarek Piotr
2014 Sosna Andrzej MPS Bike Team
901 Sotyn Marcin GO SPORT AK-SPED TEAM
Struzik Aleksander Warszawski Klub Kolarski
1246 Sudnik Irek Lirene Bike Team
5400 Suhak Damian AGR Podlasie
553 Suhak Tomasz AGR Podlasie
495 Sułkiewicz Marcin LIBRO Cycling Team
5440 Supińska Anna MTB EŁK PROSTKI
2207 Supiński Janusz MTB EŁK PROSTKI
5007 Surdyk Alicja KAMYK Radzymin MTB TEAM
5008 Surdyk Filip KAMYK Radzymin MTB TEAM
533 Surdyk Maciej KAMYK Radzymin MTB Team
581 Sypuła Piotr RAWA MTB
5159 Szczepański Piotr
90 Szewczyk Marcin Ośka Warszawa
116 Szklarczyk Artur OLSH Paramedyk PKMTB
598 Szmoń Mirosław ROWEROWA BRZOZA
268 Szymański Tomasz VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM
620 Szypulski Radosław
586 Szyszko Mateusz Warszawski Klub Kolarski
5170 Szyszko Piotr Warszawski Klub Kolarski
587 Szyszko Tomasz
361 Ślinko Grzegorz MTB Suwałki
1011 Świeżyński Dominik
1985 Tabor Dorota Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2266 Tabor Filip Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
5041 Tabor Patrycja Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
Tabor Robert
630 Tabor Robert Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2070 Tarasiński Jarosław power of science
543 Taraszkiewicz Kacper MSR Mrągowo
986 Tomczuk Artur
773 Trawkowski Paweł GO SPORT AK-SPED TEAM
1837 Troinska Agnieszka GO SPORT AK-SPED TEAM
594 Troinski Jacek Mettler-Toledo
715 Trykacz Marcin
142 Tumaniec Dariusz Centrum Rowerowe Olsztyn Team
576 Tumialevich Mikhail MTB EŁK PROSTKI
1387 Wachnik Bożena SuperDrob Bike Team
1386 Wachnik Wojtek SuperDrob Bike Team
1575 Wacinowski Marcin ABSOLUTE BIKES TEAM
2160 Warzywoda Jakub
983 Waśniewski Arkadiusz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
1108 Wawryszuk Nina Mińska Grupa Rowerowa
1103 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa
5101 Węgrzynowski Bartosz GO SPORT AK-SPED TEAM
2441 Węgrzynowski Mariusz GO SPORT AK-SPED TEAM
277 Wielgat Michał MTB EŁK PROSTKI
137 Wierzbicki Maciej Bank Millennium
415 Wierzbowicz Michał
362 Wilczyński Krzysztof MTB Suwałki
922 Wiśniewski Dariusz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
611 Wiśniewski Piotr MTB TEAM EŁK
352 Wiśniewski Przemysław Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
304 Wittlieb Robert MTB EŁK PROSTKI
307 Włoszycka Magdalena Polski Klub MTB
330 Wojewoda Adam MTB EŁK PROSTKI
329 Wojewoda Jan MTB EŁK PROSTKI
2444 Wolf Mateusz Zabłudów Team
5188 Woźniak Maja
5300 Woźniak Szymon Warszawski Klub Kolarski
1388 Woźnica Dariusz SuperDrob Bike Team
1780 Woźnica Małgorzata ABC Data Bike Team
1779 Woźnica Mariusz ABC Data Bike Team
2500 Wójcik Kamil V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki
Wróblewski Adrian
585 Wróblewski Marcin
267 Wszeborowska Marta
1248 Wysocki Grzegorz Lirene Bike Team
5406 Wyszomierski Adam WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
631 Wyszomierski Marcin Adamus
2577 Zakrzewski Piotr HPE-ESKOM
1075 Zalewski Pawel PT Mazury Team Ełk
506 Zalewski Wojciech MTB TEAM EŁK
Zdunkiewicz Michał Michelin Team
1046 Zieliński Adam
2411 Zienkiewicz Jan PATNET TEAM
985 Zieńczyk Robert
354 Ziorkiewicz Blazej
623 Zupa Wojciech SISU-OWB team
2433 Żelazo Mateusz GO SPORT AK-SPED TEAM
5418 Żylik Antonia
Żylik Łukasz
5419 Żylik Marianna Warszawski Klub Kolarski
5042 Żytowiecki Jacek Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu