Zaloguj się
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Północy

2018-08-12 - Ełk

Lista startowa
Numer Zawodnik Drużyna
2379 Adamus Jarosław
939 Baczewski Jerzy
2037 Bialik Jerzy New Age Fitness - SklepRowerowy.pl
141 Bielewski Eryk AGRO-MIL MTB green team
1980 Bogdański Marcin bajkszop.com
Bujnowski Grzegorz
Cimoszuk Ryszard Grupa Szalonych Rowerzystów
2387 Dąbrowski Marcin Polmo Łomianki
920 Dembek Jarosław ABC Data Bike Team
74 Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
225 Fiedurek Mateusz ABSOLUTE BIKES TEAM
247 Fronc Szymon RAWA MTB
7 Gajowiak Mariusz
2334 Ginalski Łukasz Polmo Łomianki
Głogowska Małgorzata
Gołaszewski Krzysztof MTB TEAM EŁK
344 Grudziński Tomasz
714 Guzewicz Artur HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Jabłoński Kacper STREFASPORTU.PL MW INVEST
Jabłoński Paweł RSC BIKE RAWICZ
120 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Kaliszewski Mariusz
2337 Kamiński Krystian Zabłudów Team
58 Kamola Jerzy
Kania Wiesław Mitsubishi Materials MTB Team
246 Karalus Łukasz RAWA MTB
1104 Kaska Paweł Mińska Grupa Rowerowa
5035 Kaszewski Dawid Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
140 Kaźmierczak Tomasz AGRO-MIL MTB green team
1499 Kisicki Michał
1777 Klementowicz Krzysztof
1216 Kompa Tomasz Dell Team
Kot Dariusz
355 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
76 Koziarski Marek Lesz`Go! Rogów Masters
143 Krom Wojciech Centrum Rowerowe Olsztyn Team
1060 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Krupińska-Obel Katarzyna
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
633 Leśniewska Joanna Lesz`Go! Rogów Masters
635 Leśniewski Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
Lica Krzysztof SISU-One Way Bike team
678 Łabanowski Krzysztof GO SPORT AK-SPED TEAM
2106 Majkowski Krzysztof majkowski-instalacje.pl
36 Malec Agnieszka
98 Maluchnik Jarosław Lee Cougan MTB Team
5038 Maniecki Piotr Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
Mantiuk Andrzej Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR
1772 Marczak Daria DSV TEAM
Matelski Rafał Mitsubishi Materials MTB Team
2443 Mikołajczyk Paweł GO SPORT AK-SPED TEAM
249 Milczarek Aleksander RAWA MTB
1113 Mitas Jarosław Klinika Rowerów
248 Młynarczyk Adam RAWA MTB
234 Moćko Beata KAMYK Radzymin MTB TEAM
2420 Nesterowicz Jakub GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Niedźwiecka Maja
306 Niemczyk Rafał Polski Klub MTB
2208 Nocuń Anna
Nowociński Marcin Pasymskie Bractwo Sportowe
Orłowska Dorota
Orłowski Dominik
Orzechowski Hubert TRENUJROWER.PL
1396 Ostoja-Chyżyński Aleksander Circle K Cycling Team
Paweł Kuśmierski
1973 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
1908 Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team
Rajczyk Patrycjusz PATNET TEAM
Raniszewski Tomasz Pasymskie Bractwo Sportowe
5014 Rogozińska Kalina
1686 Rogoziński Jarosław
5013 Rogoziński Michał
1903 Roszkowski Jarosław MCP Bike Team
129 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
2218 Ruciński Grzegorz
2341 Rutkowski Krzysztof LUKS TRÓJKA PIASECZNO
2340 Rutkowski Łukasz LENOVO
1045 Rutkowski Rafal
2473 Sadowski Waldemar Zabłudów Team
Samul Bartosz MSR DCM Mrągowo
1806 Sawicka Aleksandra ABSOLUTE BIKES TEAM
2534 Skalski Mariusz
Skowronek Marcin PLUS SCOTT MTB TEAM
8 Sobczuk Joanna Klinika Rowerów
Struzik Aleksander Warszawski Klub Kolarski
1043 Sypuła Piotr RAWA MTB
90 Szewczyk Marcin Ośka Warszawa
116 Szklarczyk Artur OLSH Paramedyk PKMTB
Szmoń Mirosław ROWEROWA BRZOZA
Szypulski Radosław
142 Tumaniec Dariusz Centrum Rowerowe Olsztyn Team
2160 Warzywoda Jakub
1108 Wawryszuk Nina Mińska Grupa Rowerowa
1103 Wawryszuk Patryk Mińska Grupa Rowerowa
137 Wierzbicki Maciej Bank Millennium
2444 Wolf Mateusz
Wyrzykowski Arkadiusz
Zdunkiewicz Michał Michelin Team
1046 Zieliński Adam
Ziorkiewicz Blazej
Zupa Wojciech SISU-OWB team
2433 Żelazo Mateusz GO SPORT AK-SPED TEAM
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Drużyna
Ambrożkiewicz Maria Warszawski Klub Kolarski
905 Dwojakowski Jan MKS TRUSO ELBLĄG
Gbyl Jacek
Guzik Grzegorz
Konieczny Marcin
Krzymowska Marta KK Cyklon Warszawa
Markiewicz Marcelina Girls on Bikes
Niedźwiecki Marek
Niewiarowski Jakub Grupa Szalonych Rowerzystów
Pilichowski Wojciech Grupa Szalonych Rowerzystów GSzR
922 Wiśniewski Dariusz
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu